מכון העתקות ממוחשבות

העתקות שמש קיימות עשרות שנים. למעשה זהו תהליך בו היו לוקחים נייר העתקה, מעבירים אותו במכונת צילום הכוללת חומר כימי הנקרא אמוניה.

תוך כדי חשיפה למנורות הייתה למעשה עוברת התכנית מהשקף (פרגמנט) על גבי הנייר. כמובן שתהליך זה נחשב ישן ומסורבל. כיום כל המכונים בארץ כבר לא משתמשים בתהליך זה וכולם עברו לפלוטרים דיגיטליים, בין אם אלו פלוטרים צבעוניים מתקדמים ובין אם אלו מכונות דיגיטליות להדפסה בשחור לבן במהירות ואיכות גבוה בהרבה.מכון העתקות קובי רן קיים כ - 40  שנה. אנו המכון הראשון אשר יצר את קדמת ופרצת הדרך בין מה שבעבר נקרא "העתקות שמש" לבין צילום דיגיטלי והדפסה דיגיטלית של תוכניות. המכונה הראשונה מסדרות ההפקה הגדולות הייתה של חברת גטר טק, דגם "OCE 9800" ולחברת קובי רן היה הכבוד לרכוש אותה ולעשות את פרצת הדרך בארץ.

כמובן שהיום הטכנולוגיה התפתחה הן במהירות ההדפסה והן באיכות ההדפסה.
קובי רן נשאר תמיד עם היד על הדופק.נכון להיום קובי רן רכש מכונות מהדגמים חדשים ביותר בנושא מכון העתקות ממוחשבות: פלוטר צבע מתקדם של חברת  OCE העולמית, העובד בטכנולגית קפסולות שעווה אשר נמסות על גבי הדף .

בנוסף רכשנו מכונת הדפסות בשחור לבן פורמט רחב אשר מאפשרת לנו לתת את השירות הטוב ביותר מבחינת איכות, מהירות ושירות.
קובי רן העתקות ממוחשבות נותן מגוון שירותי העתקות, דפוס דיגיטלי ואופסט לכל חלקי הארץ. בין אם לגופים מוסדיים, עיריות, אנשים פרטיים, חברות היי טק, חברות בנייה, יזמים, אדריכלים, עו"ד, מתווכים ועוד...