חיתוך צורני וחיתוך אותיות

חדש בקובי רן: חיתוך צורני מובלט המתאים לרכבים, שילוט משרדי, פרסום ועוד...

חיתוך צורני לכל מטרה ובהתאמה אישית! ברשותנו ציוד משוכלל המבוסס על טכנולוגיה מתקדמת תוצרת חברת SISER האיטלקייה. הודות לציוד זה אנו מסוגלים ליצור עבורכם חיתוך צורני שיענה על כל דרישה. ניתן להתאים לעיצוב צבעים ייחודיים מרהיבים ביופיים. כך, תוכלו לגרום לשם/לוגו שלכם לבלוט מעל לכל ולייצר עניין וסקרנות, אשר באופן טבעי ימשכו לקוחות פוטנציאליים אל העסק שלכם.

ניתן להדפיס על מדבקות ויניל את הלוגו ושם העסק שלכם ולהדביק בכל מקום שרק תחשבו עליו: רכבים, חלונות ראווה, קירות וכדומה. את הלוגו מדפיסים באמצעות שיטה מיוחדת הנקראת חיתוך צורני. שיטה זו, כשמה היא, מיועדת לחיתוך אומנותי/טכני מדויק של צורות, בעוד ששיטת חיתוך אותיות מותאמת לחיתוך מדויק של אותיות ומספרים.טכניקות הנקראות פלוק ופלקס מאפשרות להדביק את הלוגו והשם שלכם גם על מוצרי טקסטיל שונים, למשל: על חולצות, שמשיות, כריות, מצעים וכן הלאה. בטכניקות אלה מדפיסים את הלוגו ומכונות החיתוך מסמנות וחותכות בדיוק בגבולותיו. כל זאת כדי לאפשר את קילוף ההדפסה הנדרשת לצורך ההדבקה, מבלי להשאיר סביבה גבולות לבנים שעלולים להרוס אותה.הלקוחות שלנו נהנים גם מאיכות וגם משירות מקצועי!

אצלנו תוכלו לקבל תוצאות איכותיות לכל סוג שירות שתזדקקו לו, בין אם מדובר בעבודת הדפסה ובין אם מדובר בעבודת חיתוך. האיכות באה לידי ביטוי גם בשירות שאנו נותנים. 

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום ולהצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים.