הדפסות קנבס

הדפסה על קנבס מעניקה מראה ייחודי ואיכותי לכל תמונה. לאחר הדפסה על קנבס נראות התמונות כיצירה אומנותית ממוזיאון. זאת במחירים נוחים ונגישים לכל אחד ואחת. מה הפלא אם כך שהדפסה על קנבס הפכה בשנים האחרונות למתנה מבוקשת ומיוחדת, שנשארת לאורך זמן. כל זאת הודות לאיכות ההדפסה ולצבעים העמידים.

    

קלות ההדפסה על קנבס אינה שירות חדש, אולם ייחודה כיום היא בנגישותה הרבה לאנשים מן השורה. אם בעבר היו שירותים אלו מנת חלקם של אמנים ובתי עסק בלבד, הרי היום גם אתם יכולים ליהנות מן שירות זה בקלות ובמחירים נוחים. להנציח את הרגעים והמראות היקרים לכם, לעצב את קירות הבית או המשרד בתמונות קנבס במראה נפלא ויוקרתי.


בית הדפוס קובי רן עוסק כבר שנים רבות בהפקות דפוס ובהדפסה על קנבס לתערוכות, למוזיאונים ולאמנים בכל רחבי הארץ. ביכולתנו לבצע הדפסות קנבס בגדלים שונים לפי בקשת הלקוח, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר של ביצוע, על שירות אדיב, אמין ועל עמידה בלוחות הזמנים.

    

הפרטים הטכניים בהדפסה על קנבס בקובי רן: מופק במדפסת EPSON 9900. המדפסת  מדפיסה בשיטת 10 צבעים שונים, לעומת ההדפסה הנפוצה יותר של 4 צבעים. כל זאת באיכות הדפסה הנשארת לאורך שנים. כמו כן, נעשה שימוש בתוכנת RIP המתאימה את עצמה לסוג הקנבס המיועד ולסוג ההדפסה המתבקשת, וזאת עד ליצירת מרקם צבעים מרהיב באיכות מרבית, בדיוק לפי דרישת הלקוח. כמו כן, ניתן לבצע גם מתיחת הקנבס על עץ או לבצע רק את ההדפסה ולמתוח באופן עצמאי. בד הקנבס הוא ברמת גימור איכותית ביותר ומיובא מאירופה. ציוד מתקדם והדפסה על קנבס באמצעות צבעים מקוריים יעודיים מאפשרים ליצירת מוצרים איכותיים ועמידים לעשרות שנים.