אודות

קובי רן 1989 בע"מ הוקם בשנת 1975 לזכרם של קובי ורן ז"ל, שני חבריו של יואב צדוק שנפלו במלחמת יום הכיפורים. כיום מנוהל בית הדפוס על ידי יואב צדוק, המשמש כמנכ"ל החברה, קובי רן הוא עסק משפחתי לכל דבר עובדים בו כל בני המשפחה החל מאשתו של יואב חוה העוסקת בהנהלת חשבונות, יניב האח הבכור המנהל את תחום הדפוס והגרפיקה ,אמיתי האח השני המנהל את תחום מכון העתקות מול אדריכלים קבלנים ויזמים,שני האחות השלישית עוסקת בהנהלת חשבונות ובתחום הטקסטיל ואורי המנהל את תחום הצילום, סה"כ מועסקים בחברת קובי רן כ- 14 עובדים .


קובי רן החל את תחילת דרכו כמכון העתקות קטן בצפון תל אביב אך אט אט התפתח וצמח להיות מכון העתקות ובית דפוס המשתכן במתחם הבורסה וכולל כ- 150 מטר של שירות מקצועי אדיב ומשפחתי.
היום, עם כניסת כל בני המשפחה לעסק הפכנו להיות מכון העתקות מן השורה הראשונה, כולל בית דפוס דיגיטלי, מכשור חדיש ומתקדם ביותר.


העסק מתמחה בהפקות דפוס על כל סוגיהן, עבור קהל לקוחות רחב במיוחד: חברות ציבוריות ופרטיות, אדריכלים, מהנדסים, סטודנטים, אמנים, מוסדות חינוך, עיריות, מועצות עירוניות, מנהלי פרויקטים, חברות היי-טק, סטארט אפ, לקוחות פרטיים ועוד...

כדי לתת מענה כולל ומקיף לכל צורכי הפקות הדפוס לסוגיהן, לרשות קובי רן מגוון מכונות דפוס אופסט ודיגיטלי מהמתקדמות בארץ ובעולם, המבטיחות איכות בלתי מתפשרת בכל עבודה. לצידן מחזיק העסק ציוד כריכה וסריקה משוכלל, סטודיו לעיצוב גרפי, ציוד לביצוע חיתוך צורני ומכון העתקות שמש.במקום ניתן להדפיס על מגוון רחב של חומרים: ניירות לסוגיהן, זכוכית, קנבס (ז'יקלה), חולצות, מנורות, שימשונית, בדי משי, עץ, פלסטיק, מגנטים ועוד...


בית דפוס שעומד בהתחייבויות

כשמארגנים אירוע פרטי, כנס, מסיבה או מסע פרסום, הרבה פעמים הצד הטכני,

כלומר עבודות הדפוס, נשארות לסוף. במצבים הללו חשוב ביותר למצוא בית

דפוס שיצליח לעמוד בלוחות זמנים צפופים, זאת מבלי להתפשר על איכות

העבודה. בית הדפוס קובי רן מקפיד על ביצוע איכותי של כל עבודות ההדפסה,

בהתאם לסיכום מול הלקוח. איכות שאינה יודעת פשרות.

אנו מספקים לכם מוצרים ברמה הגבוהה ביותר בזכות החומרים האיכותיים בהם

אנו משתמשים, מכונות ההדפסה והחיתוך המתקדמות ומעבר לכל, כוח האדם

המוביל, מצעיד את החברה קדימה בכל התחומים. המוצרים שלנו עונים בצורה

מדויקת לדרישות הלקוח, לכן אצלנו אין הפתעות שגורמות לעוגמת נפש.

ברגע שנכנסת לקובי רן תרגיש בבית: בטחון, חום ואהבה. זה בדיוק מה שלקוח הנכנס פעם ראשונה לקובי רן מרגיש, האנשים שמולו הם משפחתייים, מקצועיים, יודעים לתת שירות מקצועי ,אמין, מהיר ואדיב.

ברגע שנכנסת לקובי רן יצאת עם מוצר איכותי, במהרה והכי חשוב עם חיוך.